Результати ІІ етапу ХІІІ Всеукраїнської студентської олімпіади

Результати ІІ етапу ХІІІ Всеукраїнської (з міжнародною участю) студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта

Переможці І туру ХІІІ Всеукраїнської (з міжнародною участю) студентської олімпіади зі спеціальності 016 Спеціальна освіта Саєнко Т., Пенькова Д., Ступченко А. представили Хортицьку національну академію у ІІ турі  зазначеної олімпіади, яка відбулася  23-24 березня на базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. До конкурсних завдань олімпіади входили: в перший день – тестові завдання  (корекційна педагогіка (загальні проблеми корекційної педагогіки, основи олігофренопедагогіки, тифлопедагогіки, логопедії,  сурдопедагогіки тощо) та спеціальна психологія (загальні проблеми спеціальної психології, основи олігофренопсихології, тифлопсихології, логопсихології, сурдопсихології тощо); в другий день − захист попередньо виконаних наукових робіт: Саєнко Т.А. –  «Нейропсихологічний супровід розвитку сенсомоторної інтеграції дітей дошкільного віку із розладами аутистичного спектра»; Пенькова Д.П. – «Активізація комунікативної діяльності молодших школярів із помірною розумовою відсталістю засобами комунікативної системи обміну картками PECS»; Ступченко А.А. – «Діагностика і корекція стереотипій у дітей дошкільного віку з розладами аутистичного спектра».

Студенти вибороли на Всеукраїнській олімпіаді 3 грамоти: Саєнко Т.А. – за глибоке теоретичне обґрунтування; Пенькова Д.П. – за найцікавіше дослідження та його яскраве представлення; Ступченко А.А. – за високий рівень теоретичної підготовки.

Адміністрація Хортицької національної академії пишається успіхами студентів у науковій роботі в галузі спеціальної педагогіки  та психології. Бажаємо студентам подальших наукових успіхів!