Результати участі у обласних фестивалях художньо-естетичної творчості

17 квітня 2018 року у Запорізькому міському палаці дитячої та юнацької творчості проходили два значних заходи, у яких взяли участь вихованці Хортицької національної академії. Обласний фестиваль-конкурс «Повір у себе» та обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України» були об’єднані в одне велике яскраве свято дитячої творчості. Вихованці дитячого музичного реабілітаційного театру «Інклюзив» Хортицької національної академії, якому 30 березня 2018 року було підтверджено почесне звання «Народний художній колектив», отримали призові місця, дипломи, кубки, медалі та подарунки. А керівники Усенко Л. М., Рудюк О. А., Рахимова В. К., Орловська Ю. Д. та Чикатуєва С. Л. – подяки та дипломи від організаторів фестивалю.
В Обласному фестивалі-конкурсі «Повір у себе» та обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України» наші вихованці отримали такі нагороди:
• «Народний художній колектив» дитячий музичний реабілітаційний театр «Інклюзив» з виставою «На перші гулі» (з однойменною п’єсою Степана Васильченка “На перші гулі”): фестиваль «Повір у себе» – І місце; фестиваль «Талановиті діти України» – Гран-прі.
• Резніченко Софія з піснею «Де ти тепер?»: фестиваль «Повір у себе» – І місце; фестиваль «Талановиті діти України» – Гран-прі.
• Інструментальний ансамбль «Бумс» (барабани) з ритмічною композицією: в обох фестивалях – І місце.
• Протасова Анастасія (фортепіано) з музичною композицією Ф. Шопена «Прелюдия» e-moll Op.28 #4: фестиваль «Повір у себе» – ІІ місце; фестиваль «Талановиті діти України» – І місце.
• Науменко Артем (металофон) з музичною композицією С. Рахманінова «Итальянская полька»: в обох фестивалях – І місце.
• Зінченко Ярослав із піснею «Les femmes»: в обох фестивалях – І місце.
• Хореографічний ансамбль «Dance Way» з веселим танком «Барбі»: фестиваль «Повір у себе» – І місце; фестиваль «Талановиті діти України» – ІІ місце.
• Вокальний ансамбль «Ровесники» та ансамбль жестової пісні «Чисті роси» з піснею «Родина»: в обох фестивалях – І місце.
В обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України» наші вихованці отримали запрошення на Всеукраїнський етап до міста Києва.
Окрім нагород, вихованці Народного художнього колективу дитячого музичного реабілітаційного театру «Інклюзив» отримали важливий досвід, яскраві емоції та незабутнє відчуття радості. Вітаємо всіх наших переможців і бажаємо їм творчого розвитку та нових професійних звершень!