Різновікові дошкільні групи

В дошкільних групах загальноосвітньої санаторної школи-інтернату виховуються діти від 2 до 6-7 років з різними соматичними захворюваннями, а також діти з особливими освітніми потребами. Працюють дві різновікові групи: від 2 до 5 років та від 5 до 7 років.

Дошкільні групи  працюють цілодобово п’ять  днів на тиждень, тому наші вихованці, які мешкають за межами міста або в віддалених його районах, залишаються в садочку на повний робочий тиждень.

До основних вікових груп дітей з соматичними захворюваннями поступово включаються діти з особливими потребами. Для таких дітей розробляється індивідуальний режим перебування з урахуванням особливостей їх розвитку та стану здоров’я, у складних ситуаціях дітей супроводжують соціальні працівники.

У дошкільних групах діти з особливими потребами залучаються до тих видів діяльності, де вони спроможні виразити себе, проявити активність, адже не буває так, щоб дитина була нездібною або безталанною і ні на що не здатною, треба лише розгледіти ці можливості і талант, виплекати його і обов’язково надати дитині впевненість у своїх силах і в тому, що вона, в разі потреби, обов’язково отримає підтримку і допомогу.

Санаторний режим забезпечує повноцінне збалансоване п’ятиразове харчування з обов’язковим включенням в меню свіжих овочів, фруктів, йогуртів, соків. На малюків чекає не тільки смачна, а й корисна та здорова їжа! А з яким задоволенням дітлахи споживають салати з овочів, які виростили на своєму городі! На ділянці дошкільного відділення є не лише дитячий город, а й свій власний абрикосовий сад, листя якого влітку дарує малюкам прохолоду та смачні плоди, восени — святковий золотавий килим, а навесні чарує солодким, духмяним ароматом квітів.

На прогулянках малята не нудьгують, адже на них чекає маленький спортивний майданчик, створений з допомогою чуйних, турботливих батьків із природного екологічного матеріалу.  Великою популярністю у всіх дітей користується сучасне дитяче містечко, яке дає простір для польоту дитячої фантазії у створенні захоплюючих ігор.

Ми пишаємося тими умовами, в яких дорослішають наші малюки.  За останні роки всі приміщення дитячого садка відремонтовано, вони сяють чистотою та справжнім домашнім затишком, меблі та обладнання мають сучасний вигляд, бо виготовлені за індивідуальними дизайнерськими проектами наших творчих вихователів, бавлять око своїми яскравими кольорами.