Шарль Перро та його чарівні казки

Зустріч з казкою – це завжди свято.

15 січня  до 390-річчя від дня  народження  великого казкаря Шарля Перро у бібліотеці  Хортицької національної академії  для  учнів 2-х класів проведено літературну годину «Шарль Перро та його чарівні казки».

Учні здійснили віртуальну подорож чарівною країною казок разом зі своїми улюбленими героями, дізнались, що діти всього світу люблять казки Шарля Перро і, що на міських площах, скверах в різних куточках світу існують скульптури улюблених казкових героїв, виконані з каменю або бронзи. Однак не треба “далеко ходити” –  в Україні є свій власний пам’ятник Коту у чоботях – в місті Кременчуг, Полтавської області.

Також малюки складали власні історії про Червону Шапочку, Попелюшку, Кота у чоботях, Хлопчика-Мізинчика та сплячих красунь, адже у  казці можна помріяти про все на світі.