Психологічна служба

Психологічна служба – це територія гри, творчості та свободи.

Доброзичливе ставлення психологів, їх готовність допомогти та надати професійну допомогу в ситуаціях, коли людина потребує підтримки, створює особливу атмосферу довіри та душевного тепла в нашій службі.

Щоб зацікавити дітей і викликати в них бажання відвідувати уроки, психологи використовують різні сучасні методи і форми інноваційних технологій психологічного впливу на особистість дитини: тренінги, психологічні практикуми, заняття з елементами арт-терапії, пісочної терапії, асоціативно-метафоричних карт.

У позаурочний час діє психологічний клуб для всіх бажаючих. Розмаїття настільних ігор, різнокольорових фарб і олівців, пластилін, кінетичний пісок та пісочний планшет стануть у нагоді всім, хто бажає пізнати себе, розкрити свій потенціал, розвити свої здібності.

Команда психологів − це дружній колектив творчих людей, що захоплюються своєю роботою та реалізують багато цікавих проектів.

«Школа для батьків та вихователів» − цикл тренінгових занять з відповідального батьківства та активізації педагогічного потенціалу розроблену на основі Міжнародної програми розвитку сензетивності ICDP.

«Захисти себе від ВІЛ» − факультативні заняття для учнів старших класів щодо профілактики поширення захворювання на синдром імунодефіциту людини.

«Профілактика ВІЛ/СНІДу на робочому місці» – тренінги для колективу закладу щодо протидії поширенню епідемії та формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

Міжнародна програма «HEART» − арт-терапевтичні заняття із школярами, на яких задіяні всі види мистецтв малювання, музика, танці.

Особливу увагу необхідно звернути на те, що Хортицька національна академія дає поштовх кожному члену педагогічного колективу працювати не тільки практично, маючи можливість кожного дня взаємодіяти з дітьми та отримувати від цього задоволення, а й працювати в науковому напрямі. Спеціалісти психологічної служби успішно реалізують цю можливість і є членами проблемно-пошукової лабораторії наративної психології, діяльність якої спрямована на реалізацію програми Всеукраїнського соціально-педагогічного експерименту за темою: «Проектування та практичне забезпечення компетентнісно спрямованого інноваційного розвитку Хортицького національного навчально-реабілітаційного багатопрофільного центру». Беруть активну участь в підготовці тренінгових занять, педрад, медико-психолого-педагогічних консиліумів, науково-практичних конференцій та семінарів на базі Хортицької національної академії.

Консультацію високопрофесійних спеціалістів може отримати кожен педагог, всі учні нашої школи та їх батьки:

Години консультацій:

Вт, Ср – 16.00-18.30

Пт – 14.30-16.00

Пн-Пт – з 09.00-16.00 – за попередньою домовленістю

Форма для запису до практичного психолога на індивідуальні консультації