Снігові фортеці

На стінах фортеці відбитки долонь.
В дитячому серці палає вогонь.
Мчить кавалькадою учнівський загін.
«На захист фортець» – співаємо гімн.
УхххААхххАААА!!!!!!!

Дивовижний день! Дивовижний настрій!

Учні 10-х класів перевтілились в справжніх середньовічних лицарів. Вчителі Інна Борисівна та  Оксана Петрівна організували гру для відчайдушних «Снігові фортеці». Згідно кодексу честі лицарі  захищали свої  снігові замки-пагорби. Кожний хотів захопити сусідню територію і покорити серця шляхетних дам. Але це було нелегко: їх чекала вікторина з тематичними запитаннями. Треба було виявити свої знання з історії, художньої культури, української літератури  та захисту Вітчизни. Та учні гідно впорались з інтелектуальною грою: фортеці захищені, герби неушкоджені, «дами» у захваті.

Завдяки такій невимушеній атмосфері учні поглибили свої знання, покращили свій стан здоров’я, загартувалися, отримали безліч позитивних емоцій, відчули свою шляхетність та радість естетичного сприйняття життя.