Сьогодні, 21.06.2016р. з 11.00 до 13.00, відбулася зустріч кандидата на посаду ректора Нечипоренко В.В.

Сьогодні, 21.06.2016р. з 11.00 до 13.00, відбулася зустріч кандидата на посаду ректора комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна академія» Запорізької обласної ради Нечипоренко В.В. з робітниками молодшого обслуговуючого персоналу, редакційно-видавничого відділу, центру ранньої соціальної реабілітації. Кандидат представив свою виборчу програму розвитку академії, розроблену з урахуванням потреб вітчизняної освіти і Запорізького регіону, а також стратегічних пріоритетів діяльності закладу.

Валентина Василівна відповіла на запитання робітників щодо подальшого розвитку академії в системі управління, освітньої діяльності, науково-дослідної та інноваційної діяльності, навчально-виховного процесу у загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів, діяльністі обласного центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів, інформатизації, бібліотеки та видавничої діяльністі, розвитку медичного підрозділу, матеріально-технічної бази, студентського самоврядування, фінансової діяльністі.
«Передвиборча програма кандидата на посаду ректора,- підкреслила Валентина Василівна,- це програма розвитку закладу на 5 років, яка розроблялась з участю всього трудового колективу. Всі, хто пліч-о-пліч працювали разом зі мною протягом 30 років, добре знають, що я ніколи не задовольняюсь режимом буденного функціонування закладу. Це має бути тільки відправною точкою для невпинного інноваційного розвитку, для реалізації колосального новаторського потенціалу, який має наш колектив. Такий стратегічний курс вже дозволив нам досягти значних успіхів у системі освіти України, і саме на цих засадах я завжди працюватиму у разі обрання на посаду ректора Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії. З вірою у Вашу підтримку і найкращими побажаннями».

Організаційний комітет з виборів ректора