Сучасні творці здорової нації

Уява малює, розум порівнює, смак відбирає, талант виконує.
Гастон Левіс

Наші вітання усім поціновувачам дитячих відкриттів! Говорять, що талант родом із дитинства. Кожна людина народжується із зернятком у руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте, а колосся, мов золоте руно засяє багатогранням та розмаїттям. Ми маємо талановитих дітей, які вже в ранньому віці демонструють хист та бажання займатися наукою, пропонувати нестандартні рішення, шукати у простому відповіді на складні життєві запитання. Кожного дня невтомні «Ньютони», сучасні «Гіппократи» та уважні «Піфагори» пізнають навколишній світ! Обережно, крок за кроком, роблять особисті відкриття способом помилок та випробувань, знаходячи незвичне в буденних речах, і як результат відчувають радість успіху своєї праці, долаючи страхи та невпевненість перед вчорашніми труднощами. Вкотре доводять перемогу власних звершень, незламність духу та прийнятих рішень, реалізовуючи свої життєві проєкти. Науковці говорять: «Талант – то крапля здібностей і море праці».
Діти вміють бачити серцем, говорити вчинками, зростати у своїх талантах! Якщо Ви не знаєте чим зайнятися вдома, тоді долучайтеся до нашого челендж-виклику: «Нас об’єднує наука! Ми – на хвилі розумників-експериментаторів!» А Ви?
Наші маленькі майстри не перестають дивувати своїми дослідами, винаходами та експериментами. Тому підростаюче покоління дітей Хортицької національної академії, яке вже сьогодні винаходить нове, а завтра стане тим, що змінить наш світ на краще, щоденно занурюється у таємничий світ відкриттів, феєричних досліджень та наукових експериментів! Талановиті винахідники створюють свої перші соціальні, життєві, навчально-дослідницькі проєкти. Вони прекрасні, неповторні, вражаючі! Невтомні «креативчики-експериментатори» активно беруть участь в різноманітних дослідницьких квестах, онлайн-вікторинах, віртуальних майстер-класах, розв’язуючи життєві задачі та відкриваючи нові горизонти своїх можливостей. Ми можемо з впевненістю сказати, що немає дітей необдарованих, треба лише допомогти відшукати дар у кожному! Бути світочем дітей у їх творчих пошуках, завзятості й сміливості у своїх прагненнях!