Світ творів Наталі Забіли

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”336″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″]

27 березня учні 1-го та 2-х класів разом з працівниками бібліотеки, Прохоровою Світланою Павлівною та Єньовою Світланою Володимирівною, здійснили захоплюючу мандрівку у світ літературних творів видатної української письменниці Наталі Забіли, присвячену 115-й річниці від її народження.

Маленькі читачі ознайомилися з цікавими біографічними фактами авторки,  відкрили для себе  нові поетичні та прозові  твори. Юні гості прослухали пісні сучасних авторів на вірші Н.Забіли, переглянули ілюстровану аудіо казку «Рукавичка», написану письменницею, натхненно читали вірші Н.Забіли, які стали улюбленими вже для  багатьох  поколінь українських дітей, впевнено відповіли на запитання тематичної вікторини, погортали сторінки яскравих книг з творами Н.Забіли. Працівники бібліотеки ще раз продемонстрували дітям, що цікава змістовна книга може стати другом, порадником і учителем для кожного.