Свято «Останнього дзвоника» в Хортицькій національній академії

27 травня в Хортицькій національній навчально – реабілітаційній академії відбулося свято «Останнього дзвоника». На свято прийшли привітати випускників почесні гості: голова Запорізької облдержадміністрації Бриль Костянтин Іванович, заступник голови керівника апарату Запорізької облдержадміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна, заступник директора Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Захарчук Віктор Миколайович, директор регіонального відділення Укрсиббанку Кравченко Сергій Георгійович, директор інформаційно-аналітичного центру Класичного приватного університету, доктор соціологічних наук, професор Зоська Яна Володимирівна, бійці АТО, волонтери: Брегида Сергій Олександрович та Костенко Олеся Євгенівна.

Для випускників Свято було дещо  сумним, тому що для них його дзвін у стінах школи був останнім і сповістив про розставання з дитинством і про те, що вже завтра настане доросле життя. За мить на екрані у фільмі-звіті промайнули сторінки історії рідної академії: конкурси, свята, олімпіади, зустрічі.

До випускників 9-х, 11-х класів звернувся голова Запорізької облдержадміністрації Бриль Костянтин Іванович, який привітав їх зі святом і побажав здійснення всіх бажань і мрій, навчання за обраним фахом, нових творчих звершень. Зі словами подяки відмітив високий рівень творчої праці в.о. ректора Валентини Нечипоренко і вручив Почесну грамоту. У відповідь Костянтин Іванович пообіцяв у подарунок вихованцям Хортицької національної академії сприяти виділенню коштів на побудову басейну.

Зі словами привітання до гостей, батьків і випускників звернулася в.о. ректора Валентина Василівна Нечипоренко. Вона нагадала випускникам, що цей дзвоник для них останній. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів, і вони
вирушають у самостійне доросле життя. Запевнила, що Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія в наступному навчальному році знову гостинно розчинить перед ними двері для продовження навчання в її аудиторіях. Адже саме тут, у виші І, ІІ рівня акредитації, молодь з особливими потребами має змогу досягти високих результатів у навчанні. Адміністрацією закладу було докладено багато зусиль, щоб у цьому навчальному році акредитувати спеціальну освіту за рівнем магістра. Академія має всі умови: безбар’єрний доступ до освіти, ліфт, у майбутньому– басейн тощо– для успішного навчання, де молодь з обмеженими можливостями може отримати спеціальність соціального педагога, логопеда, дефектолога, майстра декоративно-прикладного мистецтва, дизайнера одягу і ландшафту. Валентина Нечипоренко виказала впевненість, що більшість випускників уже сьогодні вибрали свій життєвий шлях – Хортицьку національну академію, побажала, щоб цей останній дзвоник став для них першим дзвоником в академію, а обраний шлях був щасливий. Наші випускники побудують власну успішну долю, будуть гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни.
З глибокою вдячністю звернулася до педагогів і батьків, які вклали у своїх вихованців душу, серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати учням світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Свій перший освітній документ – атестат випускники отримали від голови Запорізької облдержадміністрації Бриля К.І. Шановні гості, виступаючи, зичили випускникам миру, творчої наснаги, втілення всіх їхніх мрій у майбутньому, відмітили високий рівень навчально-виховної й наукової роботи Хортицької національної академії, яка має славну репутацію в Україні.

На сцену були запрошені воїни АТО, які побажали випускникам мирного майбутнього, здійснення заповітних мрій, успішного навчання і подякували за увагу до солдатів, що служать в АТО, за змістовні подарунки: листи, малюнки, поробки, які допомагають їм у боротьбі і надають почуття значимості й захищеності: про них знають, пам’ятають, шанують. Вдячні випускники звернулися до воїнів із побажанням якомога скоріше встановити мир в Україні і подарували їм футбольний м’яч та  шахи, щоб тренувати свої здібності у вільний від боїв час, а також солодощі для чаювання. Словами і піснями подяки дорогій академії і шановним учителям, які йшли поруч з ними довгою дорогою мудрості, творчості і доброти, закінчили випускники урочистий захід. А наостанок дзвінко пролунав шкільний дзвоник, останній у їхньому житті, скеровуючи їх на нові життєві горизонти.

Прокрутити вгору