Свято весни і любові

4 березня 2016р. в Хортицькій національній академії зустрічали весну і славили найкращу на землі жінку–Матір і Кохану грандіозним святковим концертом «Матусю рідна, зіронько ясна! Ти в кожнім серці квітнеш, як Весна!» На свято, приурочене до Міжнародного дня 8 Березня, вихованці, учні і студенти академії запросили найдорожчих у світі жінок–матусь, бабусь, учителів, вихователів і всіх чарівних жінок, які працюють у закладі. У святково прикрашеному вестибюлі для гостей веселковим розмаїттям лунали чудові пісенні й музичні композиції, підібрані з веселих весняних мелодій, приємно захоплювала своєю оригінальністю виставка яскравих квітів, забавних чарівних ляльок, казкових персонажів, виконаних умілими руками дітей. Особливу увагу привернула своєю свіжістю і  оригінальністю задуму картинна галерея «Дитинство і юність» Орловської Юлії Дмитрівни. У вестибюлі працювала «Кав’ярня доброго настрою», в якій за столиками пропонували смачні напої і солодощі, що створювало легку романтичну атмосферу для жіноцтва. Святкова зала академії перетворилась на острівець весняного настрою, бадьорих музичних ритмів.

До гостей, колег і всіх присутніх зі словами привітання звернулася в.о. ректора, господиня храму науки Нечипоренко Валентина Василівна, яка у кращих традиціях свята побажала всім міцного здоров’я, високих творчих досягнень, щирої любові і щасливого материнства. Свято відкрили вокально–хореографічною композицією «Весно, прийди!»,  де учні і студенти дарували всім присутнім  задушевні поезії, зібрані в чудовий букет під ліричною назвою «Весна і мама», веснянки, запальні танці, ніжні пісні й океан щирих побажань. У виконанні Марішина Андрія (піоніка) прозвучала романтична, прониклива мелодія «Наталі». Дует мами Наталії Оліфір та сина Олексія Оліфіра у «Пісні про сина» ще раз запевнив, яке велике щастя бути матір’ю.

Дорогим жінкам були посвячені пісні у виконанні учнівських хорових (ансамбль «Ровесники»)та хореографічних (ансамбль «Натхнення») колективів. Не відставали від друзів й інструментальні ансамблі «Клавіші» та «Смол. клавіші», які виконали п’єси у сучасному ритмі для присутніх, а також сольно виступили Рєзніченко Софія – з піснею «Мама», і Костенко Анастасія –з піснею «Бабушка», Худік Софія– «Пісня про весну». Ансамбль бального танцю, виконуючи класичний «Вальс», причарував своїм високим романтичним виконанням. Як завжди оригінальним і проникливим у своєму виконанні пісень, зокрема пісні «Мама», був Стасік Артем. Буквально вибухнув усіма кольорами веселки ансамбль «Натхнення» з танком «Усі на свято»–гучним, бадьорим, енергійним. Ансамбль учителів «Мелодія» і Чікатуєва С.Л. запевнили, що найкращі дівчата і жінки працюють в нашій академії, а пісня Жужі Лілії «Відірватись від землі» викликала бажання дійсно відірватись від землі і поріднитися з небом, щоб досягнути прекрасного почуття любові. Хор початкових класів виконав знакову пісню «Хай радіють усі», в якій малеча закликала до миру на всій землі і впевнено доводила, що Україна у нас одна. Свято закінчилося спільною фотосесією та чаюванням.