Свято «Хлопчики чи дівчатка?»

У стінах нашої академії пройшов святковий захід до Дня всіх закоханих, ініціаторами і учасниками якого були педагоги, вихователі й вихованці санаторної школи-інтернату. Свято відбулося в актовий залі, ошатно прибраній композицією з червоних та білих кульок, вітальних листівок, кумедних купідончиків.

За давньою традицією педагогічна й учнівська спільнота долучилася до моря позитивних емоцій, які можна отримати від цікавих змагань, чудових пісень і емоційних танців. Цікавим видовищем стало змагання між двома командами хлопчиків і дівчаток, які повинні були дати назву своїй команді, взяти участь у складних конкурсах і відповісти на питання тестового характеру.

Сюрпризом для всіх стала поява третьої команди, до складу якої увійшли педагоги. На них чекала участь двох попередніх команд, проте у педагогів не виникло сумнівів, що вони кращі. І, як завжди годиться, всі три команди потрапили під пильне око всемогутнього журі, яке судило строго, проте справедливо. Як і належить, усі команди справлялися із завданнями по – різному, проте це піднімало у глядачів і самих учасників високий градус настрою, викликало бурю сміху і задоволення.

Чого тут тільки не було: хлопці складали алгоритм приготування борщу, дівчата вчилися зав’язувати краватки, а шановні педагоги, тимчасово повернувшись у дитинство, конструювали дім і гараж для авто. А потім усі разом вибирали, яка тваринка більше до вподоби хлопцям, дівчатам і педагогам. Команди не лише справилися з цим завданням, враховуючи своє чудове почуттям гумору, а й подарували присутнім море задоволення.

Доки вельмишановне журі підводило підсумки, Баранчик Софія, Саламатін Артем, Худік Соня зачаровували глядачів своїми співами.

Свято добігло кінця, і журі виголосило свій вердикт:

• I місце посіла команда «Євген і дівчата»(педагоги)
  • II місце посіла команда «Огірочки» (дівчата)
  • III місце посіла команда «Ведмеді» (хлопці)

Усі три команди отримали цінні подарунки і були запрошені до святкової фотосесії.