Тиждень української мови

Я дуже люблю … народну українську мову, звучну, барвисту й таку мяку.

(Л. Толстой)

Під таким гаслом промайнув у загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів тиждень, присвячений Дню рідної мови. Захопливо учні поринули у світ різноманітних мовних вікторин, цікавинок про барвінкову українську мову,  мовознавчих турнірів, конкурсів та найкращих читців на шкільному радіо.

Учні початкової школи з запалом змагалися в інтелектуальній грі «Мовний крос», яку провели для них старшокласники. Під час гри учні поринули у нерозгаданий світ криптограм та  ребусів.  Проведений захід запалив у дітей бажання вдосконалювати українську мову, милуватися її красою та розвинув почуття патріотизму, національної гордості за рідну мову.

Не тільки у дітей гарно вийшло змагатися в  інтелектуальних іграх, а й  ще вони виявилися вправними талановитими  художниками, які  створили справжню галерею-виставку стіннівок «О мово, ночі колискова! Прийми мій радісний привіт». Привітна яскравість барв креативних ідей подарувала масу позитиву й захоплення всій дружній Хортицькій родині.

А кращі декламатори свою любов до мови висловили читанням улюблених поезій, які вони продемонстрували у відеоряді «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить».