Урочисте відкриття VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка.

На виконання листа  Міністерства освіти і науки України від 14.09.2016 року № 1/9-491 «Про проведення VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» 06 жовтня 2016 року в Хортицькій національній академії відбулося урочисте відкриття VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка.

Проведення такого свята сприяло формуванню у молодого покоління любові до національної мови як неоціненного спадку свого народу; піднесенню престижу української мови та літератури; підвищенню рівня загальної мовної культури студентів; вихованню почуття гордості за свій народ,  любові до рідного краю; вшануванню Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка;  виявленню творчо обдарованої молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку її творчого потенціалу.

Урочистості організовано викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи, доцентами О.Ф. Фурман і Н.В. Руколянською, разом із працівниками бібліотеки.

На заході були присутні представники ректорату, науково-педагогічні працівники академії, студенти та гості – учні 7 класу комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради. Звучали слова шани Великому Кобзарю, поетичні рядки та пісні на його слова.

Ректор Хортицької національної академії В.В. Нечипоренко привітала присутніх зі святом і побажала успіхів учасникам конкурсу.