Урок для першокласників «Де живе книга»

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”308″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”960″ gallery_height=”460″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″] Книга приходить до кожного з нас у дитинстві. І тому дуже важлива перша зустріч дитини з книгою, з бібліотекою.

19 жовтня на зустріч з книгою до бібліотеки Хортицької національної академії вперше завітали учні 1 класу, де їх радо зустріли директор бібліотеки Жужа Лілія Олександрівна та бібліотекар Прохорова Світлана Павлівна.

Бібліотекар розповіла про перші книги і бібліотеки, ознайомила дітей з поняттями «бібліотека», «бібліотекар», «читач», «читацький квиток». Школярі дізналися як потрібно поводити себе з книгою та ознайомились із правилами користування шкільною бібліотекою. З задоволенням діти взяли участь у вікторині «В гостях у казки» і активно відповідали на ігрові запитання. Після конкурсу відбувся перегляд пізнавального мультфільму «Гришкові книжки» і книжкової експозиції. Діти дуже зацікавилися виставкою книжок та журналів і одразу виявили бажання взяти книгу у бібліотеці, не дивлячись на свій вік – 6-7 років.

На згадку про перше відвідування бібліотеки першокласники отримали альбоми для малювання, у яких домовилися малювати усіх героїв, яких вони зустрінуть на сторінках книг на 2017-2018 навчальний рік. У кінці року навчального року планується організація виставки художній робіт першокласників.