Урок-тренінг з надання першої домедичної допомоги

«Той, хто врятував одне життя, врятував цілий світ»

Оскар Шиндлер

Ситуації, що вимагають надання екстреної домедичної допомоги виникають, як правило, несподівано. Здебільшого це відбувається в умовах дефіциту часу і відсутності спеціальних знань. Правила  надання першої домедичної допомоги необхідні кожній людині. У таких випадках важливо не піддаватися паніці, а діяти швидко й рішуче, тому що в такі моменти важлива кожна секунда.

З метою оволодіння основних практичних навичок з порятунку і збереження життя людини, відпрацювання вмінь надавати першу домедичну допомогу для здобувачів освіти 10-11-х класів проведено урок з елементами тренінгу на тему: «Надання першої домедичної допомоги при нещасних випадках».

Вчителі фізичної культури та Захисту України  не тільки розповіли про організацію, принципи і напрямки  роботи, а й навчили учасників тренінгу, як правильно надати першу допомогу потерпілому, на що потрібно звернути увагу та як не розгубитися в критичній ситуації.

 Від тренінгу залишилися яскраві, позитивні враження, адже це було дуже цікаво і, безперечно, корисно для кожного здобувача освіти!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”369″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Прокрутити вгору