Вчителю, що відкрив нам науки світання

5 жовтня в Хортицькій національній академії відбулося професійне свято – День працівників освіти України, яке зібрало в дружнє, тепле коло велику вчительську родину та стало справжнім виявом людяності, доброти і поваги до праці педагога.

До участі у святкуванні урочистої події були запрошені почесні гості, колектив Запорізького педагогічного коледжу, викладачі академії, вчителі школи, студенти, шановні батьки.

Від імені Хортицької національної академії до присутніх у залі зі словами привітання і щирої вдячності звернулася проректор з наукової роботи, кандидат соціологічних наук, доцент, Гордієнко Наталія Миколаївна. Вона привітала педагогів із професійним святом, побажала життєвої наснаги і творчих успіхів на освітянській ниві, відмітила, що присутні на святі колеги із Запорізького педагогічного коледжу на чолі з директором Мельником О.М. є часточкою нашої великої родини, яку з’єднує дух натхнення у реалізації спільних планів та подальших перспектив.

З урочистим вітальним словом до колег звернулася депутат Запорізької облради Ковиліна Т.М., визначивши професію вчителя як місію і покликання, високо оцінивши роль педагогів у вихованні молодого покоління і розбудові нашої держави в умовах модернізації освіти в Україні.

До слова був запрошений директор Запорізького педагогічного коледжу Мельник О.М, котрий у своїй промові щиро привітав присутні вчительські й студентські колективи із професійним святом, запевнив, що спільний, об’єднаний, посилений наукою і педагогічними працівниками колектив нашого великого навчального закладу чітко усвідомлює те високе завдання, яке намічене державою, і виконає його з гідністю.

Цей день – найулюбленіше свято не тільки учителів, а й учнів. Найщиріші побажання міцного здоров’я, любові, успіхів у житті та творчих злетів й слова вдячності за щоденну працю лунали у виступах вихованців академії.

Подарунком для учасників свята став концерт у виконанні народного художнього колективу дитячого реабілітаційного театру «Інклюзив» Хортицької національної академії.

На початку свята у виконанні студентів урочисто прозвучали заповітні слова нинішнім і майбутнім педагогам, слова натхнення, слова любові, вчителям, що несуть дітям своє серце в долонях.

Вокальний ансамбль «Ровесники» та ансамбль пісні у жестовому виконанні «Чисті роси» привітав присутніх у залі піснею «Бажаю». Неперевершеною романтикою наповнена пісня «Вчителю» у виконанні Рєзниченко Софії і учениць санаторної школи, а також особливим хистом і майстерністю зачарував танок, презентований глядачам хореографічним ансамблем «Dance way».

Своїх улюблених вчителів вітали Худик Софія та Янчев Олександр, подарувавши їм пісню «Все пучком» і створивши у залі бадьорий, веселий настрій.

Своє привітання подарували студенти академії- чарівний вальс, який переніс присутніх у роки романтичної юності. Феєричну атмосферу оригінальним показовим виступом створив дитячий ансамбль «Домісолька», який подарував освітянам букет позитивних емоцій.

Урочисто прозвучав музичний подарунок-пісня «Ми українці» від гостей-студентів педагогічного коледжу, наповнивши залу гордістю за нашу неперевершену Батьківщину – Україну.

Театр костюму «Дана» привітав гостей свята композицією «Україна сучасна», виконавши яскраве, казкове дефіле стилізованих українських костюмів.

Наостанок всі присутні були запрошені до святкової фотосесії.