ВІЧНО ЖИВЕ ТАРАСОВЕ СЛОВО

05 лютого 2022 року Науковий ліцей гостинно відчинив двері учасникам фінального етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
📗 Цей конкурс започаткований як щорічний загальнонаціональний захід, і добре відомий не лише в Україні, а й за її межами. Щорічно він перетворюється на великий марафон, упродовж якого юнаки і дівчата змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури.
📕 Учасників конкурсу та їхніх наставників привітали і вручили Грамоти Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за перемогу в обласному етапі.
💚 Щиро вітаємо нашого ліцеїста, Чумакова Тимура, переможця обласного етапу конкурсу (𝗜𝗜 місце) та учасника фінального етапу. Зауважимо, що це ❕перша❕ перемога п’ятикласника у мовно-літературному конкурсі. Ми пишаємося нашим талановитим учнем, чия майстерність у царині рідного слова, літературний хист, креативне мислення, прославляє нашу козацьку землю і наш Науковий ліцей!
Прокрутити вгору