05 лютого 2022 року Науковий ліцей гостинно відчинив двері учасникам фінального етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
⠀
![📗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t78/1.5/16/1f4d7.png)
Цей конкурс започаткований як щорічний загальнонаціональний захід, і добре відомий не лише в Україні, а й за її межами. Щорічно він перетворюється на великий марафон, упродовж якого юнаки і дівчата змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури.
⠀
![📕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t76/1.5/16/1f4d5.png)
Учасників конкурсу та їхніх наставників привітали і вручили Грамоти Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за перемогу в обласному етапі.
⠀
![💚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f49a.png)
Щиро вітаємо нашого ліцеїста, Чумакова Тимура, переможця обласного етапу конкурсу (𝗜𝗜 місце) та учасника фінального етапу. Зауважимо, що це
![❕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td5/1.5/16/2755.png)
перша
![❕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td5/1.5/16/2755.png)
перемога п’ятикласника у мовно-літературному конкурсі. Ми пишаємося нашим талановитим учнем, чия майстерність у царині рідного слова, літературний хист, креативне мислення, прославляє нашу козацьку землю і наш Науковий ліцей!