Відкриваємо нові зірки на академічному горизонті!…..

3 грудня в Хортицькій національній академії відбулася урочиста презентація ХII Міжнародного інтеграційного фестивалю дитячої життєтворчості «Шлях до Успіху 2019», присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю. Презентація особливого фестивалю, який дає змогу кожній дитині, а також дітям з особливими потребами, реалізувати свою мрію, стати самодостатньою та успішною особистістю, вже котрий рік поспіль проходить у цей грудневий день.

Святкова зала академії урочисто зустрічала гостей, друзів, меценатів, які постійно долучаються до цього заходу і є активними його учасниками.

Слово для привітання присутніх було надано директору загальноосвітньої школи-інтернату Казанніковій Олені Володимирівні.

У своїй промові вона наголосила на тому, що сьогоднішнє свято є стартом для проведення улюбленого для дітей та молоді з особливими освітніми потребами Міжнародного інтеграційного фестивалю життєтворчості «Шлях до успіху», який вже став традиційним для закладу.

Колоритне відео «Десь по світу» дало змогу присутнім ще раз переглянути історії тих видатних людей, які зіткнулися із проблемою обмежених можливостей, проте не втратили почуття власної гідності, не скорилися хворобі, повірили у свої сили, досягли великих успіхів і посіли достойне місце у суспільстві, окрім того, стали всесвітньо відомими.

Хортицька родина також може повноправно пишатися своїми випускниками і вихованцями, котрі, маючи певні фізичні обмеження, є активними учасниками різноманітних конкурсів і фестивалів, виставок і ярмарків, таких як: «Берегиня роду українського», «Золота скарбничка» , «Дивосвіт», друкуються і презентують свої малюнки в газеті «Майстер-клас». Честь і слава нашим видатним спортсменкам: Ляусовій Олександрі, Савцовій Вікторії, Марчук Вікторії, які високими спортивними успіхами, переможною ходою прославили академію, свою «Альма – матер», на весь світ.

Міжнародний інтеграційний фестиваль дитячої життєтворчості «Шлях до Успіху », широко відкривши двері для всіх бажаючих ще у 2007 році, залишається і нині майданчиком, де об’єднуються креативні особистості, які прагнуть дарувати свій талант і радість натхнення людям, тому і гасло у нього життєстверджуюче «Життя і творчість без обмежень!».

Протягом усього свята присутніх вітали вихованці Народного художнього колективу дитячого реабілітаційного театру «Інклюзив».

Відкрив урочистість гучний інструментальний ансамбль «Бумс!», своє музичне привітання подарували вихованці академії: Худик Софія, Дмитрієва Юлія та Янчев Олександр, ансамбль «Body Percussion» порадував напрочуд оригінальним номером. Свій музичний подарунок-привітання, ніжну, ліричну мелодію, також презентував інструментальний ансамбль «Клавіші». Цих талановитих, мужніх і міцних духом особистостей зала зустріла гучними оплесками. Щербак Олександр та Ларін Іван у тандемі з хореографічним ансамблем «Dance way» подарували всім чудовий настрій.

Щирими оплесками вітали присутні гостей, студентів Запорізького державного медичного університету, які динамічним, яскравим танцем запалили і просто зачарували залу. Дитячі і юнацькі колективи своїми яскравими виступами створили в залі атмосферу теплого родинного вогнища.

Від усього серця вихованці закладу привітали шановних військовослужбовців із Днем збройних сил України, який святкують 6 грудня, висловили щиру вдячність всім тим, хто зараз захищає нашу країну.

По закінченні свята ансамбль «Ровесники» підкорив присутніх

піснею «Ми всі люди на землі» з жестовим супроводом студентів Хортицької національної академії, а наостанок всі гості й учасники заходу були запрошені на святкову фотосесію.