Військово-спортивні змагання за мотивами патріотичної гри «Джура»

16 вересня 2016 на о. Хортиця з метою формування в учнів загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії активної громадянської позиції, пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до спорту, сприяння вивченню вихованцями історії українського козацтва, формування безпечної поведінки у дітей на природі, сприяння розвитку життєвої та соціальної практики пройшли військово-спортивні змагання за мотивами патріотичної гри «Джура» під гаслом «Де козаки – там і слава».

До місця призначення кожна група прямувала за своїм маршрутним листом, де повинна була знайти контрольні пункти та відповісти на питання з історії України, українського козацтва, спорту та  туризму.

Одним із основних завдань була смуга перешкод, в якій учасники продемонстрували спритність, швидкість та командний дух. Етапи «смуги перешкод» охоплювали змагання зі  стрільби на точність, маятник, переправа через річку по купинах, переправа через річку вбрід, підлаз, перенос постраждалого, встановлення палатки.

До участі у смузі перешкод були залучені команди вчителів, батьків та вихователів.

Вихованці проявили творчі здібності у конкурсі «Ватра» та конкурсі біваків.

Наймолодші учасники випробували свої фізичні здібності у веселих стартах.

Кульмінацією заходу був смачний обід на свіжому повітрі з видом на річку Дніпро.

Діти отримали море яскравих емоцій та позитивного настрою.