ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Запорізьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» підведено підсумки обласного онлайн-конкурсу науково-технічної творчості «Козацькими стежками».

Від наукового ліцею Хортицької національної академії на розгляд журі конкурсу було направлено 5 робіт. За найбільшою кількістю вподобань та за рішенням журі конкурсу – 4 роботи здобули перемогу.

⠀⠀ДИПЛОМАМИ  І ступеня удостоєно:
🧩 В номінації «Історична військова техніка» Данилова Миколу за макет швидкісного бойового танку БТ-7 (керівник Владислав Лещук);
🧩 В номінації «Історична зброя» – колектив учнів 5 і 6 виховних груп за відео «Види козацького озброєння» (керівники Катерина Пальчик, Анна Дегтяренко, Ілля Качура).
⠀⠀ДИПЛОМАМИ ІІІ ступеня відзначено:
🧩 В номінації «Патріотична листівка» Заяць Олександру за малюнок «Мамо! Я повернуся живим!»;
🧩 В номінації «Патріотична листівка» Стаценко Марину і Прокопенко Анастасію – за плакат на тему: «Козацький шлях – єдина Україна» (керівник Владислав Лещук).

Вітаємо ліцеїстів та їх наставників із заслуженою перемогою та бажаємо подальших творчих досягнень у конкурсних змаганнях!