Владислав Марченко відвідав Хортицьку національну академію

19 квітня Хортицьку національну навчально-реабілітаційну академію відвідав заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко з метою ознайомлення з організацією оздоровчого і навчального процесів, а також станом матеріально-технічної бази навчального закладу.
Структуру академії складає: педагогічне освітнє відділення, загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів, центр ранньої соціальної реабілітації. В.о. ректора Нечипоренко Валентина Василівна ознайомила Владислава Петровича з основними напрямками роботи колективу. Особливу увагу було приділено центру ранньої соціальної реабілітації. Саме тут діти із серйозними захворюваннями внутрішніх органів і систем, наряду з освітніми послугами, отримують повний комплекс медико-психолого-соціальних послуг. Академія є потужним науковим центром із розробки та впровадження освітніх технологій у галузі інклюзивної освіти для дітей з обмеженими можливостями, включаючи порушення опорно-рухового апарату.
Владислав Петрович побував в аудиторіях, кабінетах лікарів, ознайомився з роботою терапевтичного відділення: водолікувальниця, теплолікування, сенсорне лікування, фізіотерапія. Досить цікавими були заняття з канісотерапії, де у процесі реабілітації використовується спілкування дітей із собаками. Не оминули й лікування іпотерапією, коли верхова їзда лікує дитячі м’язи. Гість у процесі спілкування відмітив високий рівень наукової та матеріально-технічної бази закладу, запевнив, що Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія –досить перспективний заклад.

Прокрутити вгору