Всесвітній день водно-болотних угідь

2 лютого у загальноосвітній санаторній школі-інтернаті Хортицької національної начально-реабiлiтацiйної академii з метою підвищення обізнаності шкільної молоді з питань необхідності збереження довкілля відзначили Всесвітній день водно-болотних угідь, який пройшов під девізом  «Водно-болотні угіддя – перлина нашого краю».

Під час Всесвітнього дня водно-болотних угідь учні долучалися до різних освітніх заходів: учні 5 та 6 класів малювали птахів, які занесені до Червоної книги України; 7 та 9 класи  брали  активну участь у вікторинах; 10 та 11 класи розпочали роботу над проектами щодо шляхів  збереження фауни и флори водних екосистем. Учні 8-х класів в процесі інтерактивного заняття «Від Рамсарської конвенції – до глобального розуміння проблеми» не тільки поглибили свої знання про стан водно-болотних угідь України, а й дослідили регіональну проблему – стан водно-болотних угідь Південної Хортиці.

( за матеріалами Верес Г.М. – вчитель екології, Галузи Т.В. – вчитель географії)