XV Всеукраїнський радіодиктант

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури 9 листопада 2015 року у День писемності та мови учні Хортицької академії взяли участь у написанні XV Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який проводився Українським радіо. Традицію написання такого диктанту 2000 року започаткувала Національна радіокомпанія України. Звідтоді широкий загал може не лише щороку перевірити своє знання української мови, а й продемонструвати солідарність із усіма, хто послуговується нею, та посприяти її активному вжиткові серед якнайбільшого числа українців.

Цього року диктант уперше транслювали і на телебаченні. Двогодинний телемарафон пройшов в аудиторії імені Михайла Максимовича Київського національного університету імені Т.Шевченка, де диктант писали студенти, викладачі, митці, громадські діячі та політики. До того ж, диктант був не лише всеукраїнським, а й мав міжнародний статус. Переможці отримають спеціальні подарунки.

Долучитися до акції й написати диктант міг кожен охочий. За бажанням роботу можна було надіслати на “Українське радіо” для перевірки.

Прокрутити вгору