Єдиний урок мужності «Герої нашого краю»

Сьогодні у ліцеї було проведено серію виховних заходів, об’єднаних назвою та спільною метою, у рамках обласного єдиного уроку мужності “Герої нашого краю”. Назви заходів та їхня форма проведення різноманітні: “Україна – нація незламних”, “Герої поряд: мужність українських військових”, “Борці за волю та свободу України” та інші. Ліцеїсти дізнались про героїв, які захищають нашу землю від ворога, про їх безцінний подвиг і самопожертву заради миру та перемоги. Учні 8-А класу на уроці дізналися про захисника, який боронить нашу землю від російських окупантів – Мавріна Віталія Володимировича. Віталій Володимирович кандидат педагогічних наук, завідувач науково-методичного відділу Хортицької національної академії. А зараз мужньо захищає кожного з нас. Серед учнів 7А і 10А класів було проведено відеодіалог “Герої, що захищають нас”. Зі слів організаторів: “Дуже хотілось поспілкуватися з нашими захисниками, тому було організовано таку віртуальну бесіду. Дітям сподобалось, наче справжня розмова, відчули наших героїв поряд”.

Сьогодні Україна у війні…
Наші воїни потужно б’ються заради перемоги, достойно і сміливо відвойовують кожен клаптик української землі.

Любі наші захисники і захисниці, ми дуже вдячні вам за те, що можемо вчитися, працювати і радіти кожному новому дню. Віртуально обіймаємо вас)

Пишаємося всіма, хто знищує ворога, рятує життя українців і наближає нашу головну мету – перемогу в цій війні за свободу й незалежність для всієї України.

Головне зображення статті: робота Терьохіна Олександра, учня 6А класу