Звернення до випускників вищих навчальних закладів

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ МИНУЛИХ РОКІВ ВИПУСКІВ!

Турбота про ВЧИТЕЛІВ НАРОДУ УКРАЇНИ – всеукраїнська справа. Наша держава переживає важкі часи, вона не може відплатити за заслугами викладачам і особливо викладачам – ветеранам. Не одержують належного фінансування і вищі навчальні заклади. Не самі по собі ви досягли висот у розвитку та становище в суспільстві. Вас роками вчили ваші викладачі, дякуючи кому ви стали тими, ким стали. У вас їх праця, їх турбота, їх доброта.

Ми закликаємо всіх небайдужих згуртуватися навколо потреб та турбот своїх навчальних закладів, своїх викладачів та викладачів – ветеранів. Говорити про вдячність і бути вдячними – велика різниця.

Ми пропонуємо вам виступити ініціаторами присвоєння вашому навчальному закладу та вашим викладачам звання лауреатів І та ІІ Всеукраїнських премій «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» з врученням золотих (585 проби) і срібних (925 проби) медалей та нагородних посвідчень. Медалі виготовляються на заводі – виробнику орденів та медалей України і мають статус всеукраїнських нагород. Кожна медаль має свій заводський номер і клеймо проби металу.

Можуть бути різні думки про те, чи потрібні медалі. Але ми думаємо, що розумніше буде спитати про це самих викладачів – ветеранів і працюючих викладачів. Що їм дорожче: подарунок чи Всеукраїнська нагорода? Медаль – це вдячність і визнання на все життя!

Порядок нагороджень та фотографії медалей викладені на сайті Фонду nadiya2011.org в розділі «Нагороди Фонду» і «Фотоальбом».

Це не комерційний проект! Наш Фонд, як і всі благодійні фонди України, зареєстрований у «Реєстрі неприбуткових організацій» і не має права займатися комерційною діяльністю та навіть теоретично не може заробити жодної гривні прибутку (Див. розділ сайту «Інформація про Фонд»).

Всеукраїнський благодійний фонд «Вдячність. Визнання. Надія» за чотири роки роботи вручив 164 медалі: 8 золотих та 156 срібних у 70 навчальних закладах у 11 областях України. Перелік усіх навчальних закладів України, в яких відбулися нагородження, приведений на сайті Фонду у розділі «Перелік навчальних закладів». Діяльність Фонду освітлена в 44 публікаціях преси, в 10 телевізійних програмах і в 2 книгах.

Нагороди фонду

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ (585 ПРОБИ) ЛАУРЕАТА І ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ “ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ”.

gold1gold2

СРІБНА МЕДАЛЬ (925ПРОБИ) ЛАУРЕАТА ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ “ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ”.

serb1serb2


Детальніше про інші нагороди фонду

Прокрутити вгору