Звітна виставка та урочисте закриття Міжнародного мистецького пленеру «Хортиця крізь віки-2016»

24 червня на завершення пленеру «Хортиця крізь віки-2016» відбулося відкриття звітної виставки та урочисте закриття Міжнародного мистецького пленеру «Хортиця крізь віки-2016».
До присутніх зі словами привітання і подяки звернулась Гресик Ірина Станіславівна, заслужений художник України, голова Запорізької обласної організації Спілки художників України. Вона представила список-перелік прізвищ 164 митців 13-ого пленеру , які, окрім надісланих раніше на виставку робіт, доповнили її новими експозиціями з розмаїтою тематикою: Дніпро, о. Хортиця, мости, воїни АТО, пейзажі, український побут тощо. Вона впевнена, що цей список і далі буде поповнюватися творчими особистостями.


Мороко Владислав Валерійович, директор Департаменту культури Запорізької облдержадміністрації, у своєму виступі подякував митцям за творчу працю і громадянську активність, наголосив на створенні так званого віртуального аукціону із продажу картин для збору коштів на лікування воїнів АТО. А 24 серпня провести цей аукціон безпосередньо в Запоріжжі і зібрані кошти пожертвувати на благочинну справу- придбати протези для воїнів.
У Виставковій залі Запорізької організації НСХУ була представлена звітна виставка творів, переданих учасниками оргкомітету, та нових робіт, які створювалися митцями безпосередньо під час проведення заходу. Ці твори сформують колекцію Міжнародного мистецького пленеру «Хортиця крізь віки», на основі якої в подальшому має бути створена в Запоріжжі галерея мистецьких творів «Хортиця крізь віки».
Друкується каталог пленеру, який буде розповсюджено серед бібліотек та музеїв України та зарубіжжя.

Прокрутити вгору