З Новим роком – 2024!

Ви вже знаєте, яке бажання загадати опівночі?

😉 Впевнені, що ми маємо одне спільне і дуже важливе…
Коли саме воно здійсниться нам, на жаль, поки що не відомо, але ми щиро віримо в це.

🥳 Тож нехай прийдешній рік стане періодом грандіозних відкриттів, шалених досягнень та перемог – маленьких і великих, особистих і професійних та однієї – найбажанішої.

😃 Перед нами розгортається новий розділ життя і ми вже готові вриватися 2024-й з новими запальними ідеями. Новий рік – нові плани, нові цілі, неймовірні відкриття нового у світі знань та досліджень!

💪 Усе це ми маємо завдяки неймовірно хоробрим і сильним особистостям, які незламно стоять, обороняючи дитячі мрії та сподівання!

💛💙 Невтомно й щоденно дякуємо кожному і кожній за ваш неоціненний подвиг!!! Спільно ми напишемо нові, щасливі сторінки історії,  досягатимемо висот у навчанні та житті, наближаючи перемогу України! Перемогу Світла над темрявою!

✨ Новорічна казка – вона, як і будь-яка яка інша, вчить нас, що добро зажди перемагає зло. І ми не маємо жодного сумніву в цьому!

🎁 Бажаємо всім освітянам та здобувачам освіти, їх батькам та друзям наукового ліцею щасливого нового року та невичерпного джерела інтелектуального натхнення! А всім українцям – родинного затишку, тепла та гармонії!

🎄 З Новим роком!

Слава Україні! Героям слава!

Прокрутити вгору