Перший всеукраїнський урок в Хортицькому центрі

Після Cвята 1 Вересня вчителі закладу запросили учнів на перший урок під гаслом “Україна – єдина країна”. Педагоги закладу творчо підійшли до проведення цієї події. Учителями застосовано різноманітні форми проведення уроків з використанням інтерактивних технологій, мультимедійних презентацій, фотосюжетів, відеороликів, театралізації, ігрових форм роботи тощо. Учні активно брали участь у обговоренні дискусійних питань, виконували різноманітні розвивальні завдання та практичні вправи, що сприяли розвитку мислення школярів, зокрема: кросворди, незакінчені речення, ребуси тощо.

На уроках вихованці міркували про самовідданість, патріотизм, мужність і героїзм, які демонструють нинішні захисники Батьківщини в ім’я свободи, незалежності та демократичного розвитку нашої держави. Був створений національно-патріотичний настрій: вчителі та учні – у вишиванках, класні кімнати, прикрашені синьо-жовтими стрічками, Державна символіка України, вишиті рушники, портрети видатних українців, ілюстрації краєвидів України і Запоріжжя. Лунали пісні про Україну..

Слід відзначити вчителів, які творчо провели Перші уроки: Пазюк Н.М., Родновою Т.М., Онищенко Ю.П., Іскоростенською Ю.А., Коротковою Л.М., Калашник Т.М., Гуменною О.В.,  Моренко О.М., Скибою Г.О., Антибура Ю.П.