Щорічний конкурс малюнків «Мій рідний край»

Вихованці Хортицької національної академії взяли активну участь у щорічному конкурсі малюнків «Мій рідний край» для дітей з особливими потребами, який проводить громадська організація «Ротарі клуб Запоріжжя».

Метою проведення конкурсу є розвиток інтелектуальних і творчих здібностей дітей з особливими потребами; підвищення духовності та загальної культури, гармонійний розвиток особистості.
В цьому році у конкурсі отримали перемогу четверо наших вихованців:

• Калашник Ярослава (вихованка групи №1)
  • Міхіда Олег (вихованець групи №8)
  • Філюшкін Стас (вихованець групи №9)
  • Мухіна Роза (вихованка групи №5)

На урочистій церемонії нагородження, яка відбулася 12 квітня 2016 року у приміщенні виставкової зали Спілки художників, наші вихованці були нагороджені почесними дипломами, подарунками, солодощами та календарями, на яких зображені малюнки переможців конкурсу. Маленькі художники мали можливість поспілкуватися з представниками ЗМІ та розповісти про свої плани на майбутнє.
Ми бажаємо нашим вихованцям творчої наснаги і перемог.