![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1.5/16/1f31f.png)
Для когось іноземні мови – це хобі, для когось – можливість спілкування з цікавими людьми…
![🇵🇱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t79/1.5/16/1f1f5_1f1f1.png)
Ще одна з багатьох можливостей, що відкриває вам наш науковий ліцей – це можливість говорити «po polsku». «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти – людина», а якщо мова йде про польську, то тут для українців є просто купа виняткових переваг.
⠀
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1.5/16/2728.png)
Для слов’янського народу ця мова легша у вивченні, особливо україномовним людям. Причиною є схожість у звучанні, лексиці та навіть у граматиці. До того ж вивчивши польську, ви зможете розуміти чеську та словацьку мови.
⠀
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1.5/16/2728.png)
Опанування польської також дає можливість дізнатися про нову культуру, познайомитись з новими людьми, подорожувати світом, розширити мовні, творчі та кар’єрні горизонти.
⠀
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3b/1.5/16/2b50.png)
Цікаво? Тоді запрошуємо вас у світі, де вивчається одна з найцікавіших, найсучасніших та актуальніших мов нашого сьогодення – польська мова.
⠀
![😉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f609.png)
𝗗𝘇𝗶ę𝗸𝘂𝗷ę усім за увагу та 𝘇𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 до нашого навчального закладу.