ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

🏆 Перемоги наших учнів – безмежне джерело радості та натхнення!
👏 Сьогодні ми щиро вітаємо нашу ліцеїстку, ученицю 10-Б класу, Євгенію Терьохіну.
🥇 Женя змогла проявити свій талант і створити оригінальний літературний твір, який приніс їй перемогу на Всеукраїнському дистанційному конкурсі творчих людей “ПроКреатив. Літературний виклик”.
👼 Її оповідання «Янгол» про дівчинку, яка в складний час війни допомагає безпритульним тваринам. Одного дня вона сама опинилась у скрутній ситуації, а пес, якого вона збиралася врятувати, урешті-решт врятував її.
💛 Ця коротка історія захопила серця журі. Мабуть, тому що містила у собі емоційну напругу та незабутню сюжетну лінію, яку було складно не полюбити.
🌟 Успіх Євгенії – це результат її здібностей та старанної роботи, сміливості приймати виклики та відчуття підтримки вчителя.
✨ Безсумнівно, участь наших учнів у конкурсах є чудовою нагодою для юних талантів показати свої здібності та отримати визнання.
✨ Віримо, що кожен учень наукового ліцею має можливість зробити щось вражаюче та унікальне. Ключ до успіху – в бажанні.
✨ Знаємо, творчість – це безмежне поле для виявлення талантів та розвитку, і вона дозволяє нам відкривати нові світи і можливості.
✨ І хто знає, можливо, саме ви станете наступним переможцем!