Свято весни і вічної молодості

7 березня в Хортицькій національній академії лунали мелодії весни, вітаючи всіх присутніх жінок і дівчат із чудовим святом пробудження природи. Свято весни прийшло до них із найкращими подарунками у вигляді вічної молодості, неповторної краси, фантастичних можливостей, справжнього щастя, яке їм подарували вихованці санаторної школи-інтернату і студенти академії. У святково прикрашеній залі для найдорожчих, найулюбленіших веселковим розмаїттям лунали пісні й музичні композиції, створюючи святковий настрій. Ніжно і душевно звучали ліричні пісні у виконанні Худік Софії і Резніченко Софії про любов до милої матусі, яка переростає в любов до Батьківщини, до України-неньки. Не відстали від дівчат і хлопці з інструментального ансамблю «Клавіші» зі своїми бадьорими ритмами, які привертають увагу свіжістю й оригінальністю виконання. До музичних вітань із чудовою піснею про жінок, весну і чудовий настрій долучився Зінченко Ярослав. Досить оригінально привітала академію малеча під веселі ритми запального танцю «Полька». Буквально вибухнув усіма кольорами веселки дитячий ансамбль з чудовою піснею «Мама». Порадували всіх присутніх маленькі, проте дуже талановиті учні нашого закладу незвичайним сюрпризом-номером оригінального жанру. Дружню естафету пісень про матінку рідненьку «Мамині руки» підхопив дитячий ансамбль «Домісолька» і запевнив у щирій любові до матусиних ласкавих і ніжних рук. Як завжди оригінальним і проникливим було виконання пісні «Родина» у виконанні вокального ансамблю «Ровесники» і жестовому супроводі ансамблю «Чисті роси». По закінченні урочистостей всі присутні були запрошені до святкової фотосесії.