Кращий фільм року

28 лютого в кінотеатрі ім. Довженка відбувся урочистий захід «Кінофест. ZP – 2017», на якому були представлені короткометражні художні фільми, які підготували школярі навчальних закладів Запорізького регіону.

Творча команда загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії представила до розгляду журі і глядачів фільм «Техногенний вакуум». За титул «Кращий фільм року» боролися 11 команд. Журі оцінювало режисуру, сценарій, художній і технічний рівень майстерності, масовість і масштабність, акторську майстерність, патріотичну й соціальну спрямованість короткострічкових робіт учасників. За результатами перегляду наша кінострічка здобула перемогу, отримавши «Оскар» у номінації «Кращий фільм року».

Діти відчули себе справжніми кінозірками, пройшли по червоній доріжці, побачили кінострічку, створену своїми руками, на великому екрані сучасного кіноконцертного залу ім. Довженка та отримали незабутні емоції.

Бажаємо юним акторам творчої наснаги та майбутніх перемог!