![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc2/1.5/16/1f331.png)
У грудні творча команда EcoGreenBiz взяла активну участь у Першій Всеукраїнській премії соціальних шкільних підприємств – Social Student Company Award Ukraine National.
⠀
![💶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb9/1.5/16/1f4b6.png)
Перша премія і перший безцінний досвід участі у таких заходах. Демонстрація підприємницьких напрацювань та розробок дала змогу отримати відзнаку, приз 𝟭𝟱𝟬𝟬€ та 𝟭𝟬 годин менторського наставництва.
⠀
![💚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f49a.png)
Дякуємо School of me, Childfund Deutchland та всім причетним за таку неймовірну можливість для дітей, за непохитну віру в нас і Вашу таку відчутну підтримку.
⠀
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Попереду нас чекає багато копіткої роботи, тому радо запрошуємо всіх зацікавлених до нашої дружньої команди.
⠀
З нетерпінням чекаємо Вас!