У МЕНЕ Є МРІЯ, ВОНА БЕЗМЕЖНА

💔 Війна – страшне слово, від нього мурахи бігають шкірою, а серце стискається від болю. Десятий місяць… Страшне лихо війни, яке увірвалося у домівки мільйонів українців, змінило наше життя назавжди, і воно вже не буде колишнім.
❤️ Незмінною залишається наша Мрія про відбудовану, квітучу Україну, яку не зламати, не вирвати із серця кожного громадянина нашої славетної Батьківщини! Ніхто і ніщо не змусить зрадити нашій вірі і надії у велику перемогу ДОБРА над ЗЛОМ!
🤍 Прикладом сили та незламності є наші діти, які попри сигнали тривоги та ракетні обстріли втілюють свою Мрію в життя через міжнародні, всеукраїнські, обласні конкурси, надихаючи інших бути сильним, незламними та впевнено крокувати до своїх життєвих вершин!
⚪️ В рамках проведення одного з них, а саме конкурсу дитячого малюнка «Моя мрія» за ініціативою громадської організації «Ротарі клуб Запоріжжя» у партнерстві із Запорізьким благодійним фондом «Єдність за майбутнє», активними учасниками стали учні нашого закладу. Юні художники створили патріотичні малюнки та вкотре продемонстрували приклад сили духу та незламної волі, які не вирвати із серця відданих громадян своєї країни.
🔴 Художніми роботами переможців було оздоблено календар та презентовано представниками депутатського корпусу за кордоном. Вітаємо дипломантів, учнів 8 класу з відзнакою у обласному конкурсі «Моя мрія»:

⠀⠀Андрія Боговіна,

⠀⠀Софію Булавінову,

⠀⠀Марію Гниляк,

⠀⠀Ніколь Павловську,
⠀⠀Катерину Суслікову,
⠀⠀Вікторію Таранову.
❤️ Щиро дякуємо Запорізькому обласному фонду «Єдність за майбутнє» за відзнаку і подяку педагогічному колективу наукового ліцею КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР. Подібні заходи надихають творити добрі справи та бути справжніми патріотами, активними громадянами своєї країни, що наближають перемогу разом із Збройними силами України, нашими героями-захисниками!
⠀ВІРИМО! МРІЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!
Все буде Україна!