Благодійна акція у Хортицькій національній академії

В Україні розпочалася благодійна акція – збір кришечок від пластикових пляшок. Суть акції проста, актуальна і гуманна: пропонується збирати кришечки від пластикових пляшок, щоб за кошти від їх утилізації робити протези для військовослужбовців, які втратили кінцівки. Така акція може одночасно вирішити дві проблеми – не тільки соціальну, а й екологічну.

gmVuioYcv7k

Хортицька національна академія бере активну участь у цій благодійній акції. Студентка 3 курсу педагогічного відділення Мирослава Манько організувала збір кришечок в нашому навчальному закладі, надавши можливість кожному небайдужому до чужого горя долучитись та взяти участь у акції.

Для протеза руки необхідно зібрати 500 тисяч кришечок, а для протеза ноги – 850 тисяч. На перший погляд це багато, але якщо кожен мешканець Запоріжжя збере хоча б 4 кришечки, вони забезпечать протез одному військовому, який втратив кінцівку в бою.

Акція в Хортицькій національній академії пройшла під девізом: “Не будь байдужим! Допоможи бійцям жити повноцінним життям!”

GnrOIdmK8yk

Сектор виховної та волонтерської роботи
Студентського уряду Академії

Прокрутити вгору