Чарівна сила книг заворожує

Щороку 23 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день книги. Хоч сучасна епоха – це епоха цифрового суспільства, книги залишаються найважливішим засобом поширення знань та найнадійнішим способом їхнього збереження. Тільки книга дає те незвичайне тепло та затишок, задоволення від читання і гортання сторінок. І звичайно ж це обмін досвідом, зв’язком між минулим і майбутнім, нерушимий місток між поколіннями та культурами.
Цього дня найменші здобувачі освіти –початкові класи, долучилися до святкування Всесвітнього дня книги. Учні з 1-х по 4-ті класи загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії надіслали своїм класним мамам світлини із своїми найулюбленішими книжками, а також усією сім’єю взяли участь у челенджі «Книга живе доти, доки її читають», де стали не лише читачами, акторами, але й маленькими ілюстраторами. У результаті такої плідної співпраці було створено чудову відеоказку за твором Г.К. Андерсена «Гидке каченя». Її ми вам і пропонуємо переглянути за посиланням. Пам’ятайте, «Книга – це чарівниця. Книга змінила світ. У ній пам’ять людського роду, вона – рупор людської думки. Світ без книги – світ дикунів» М. О. Морозов.: