Делегація з Кутаїсі в гостях у Хортицької національної академії

30 травня до Хортицької національної академії завітали гості з м.Кутаїсі, Грузія.

Валентина Нечипоренко, в.о. ректора закладу, запропонувала гостям змістовну екскурсію академією, починаючи з відділення ранньої соціальної реабілітації, загальноосвітньої санаторної школи і закінчуючи вишем. Представники делегації ознайомились із матеріально-технічною базою , науковими дослідженнями в галузі інклюзивної освіти, а також із життєдіяльністю вихованців академії.

Алексій Кекелія – директор Кадетського військового ліцею імені генерала Георгія Квінітадзе з м. Кутаїсі виказав свої щирі враження із приводу організації навчального процесу, високого рівня матеріально-технічної бази закладу, відмітив теплу атмосферу спілкування з дітьми та їхніми батьками.

Заступник директора з навчальної роботи Майя Габунія була приємно вражена побаченим і виказала бажання щодо сумісної співпраці закладів.

У кінці зустрічі гості й господарі обмінялися візитками з метою подальшої співпраці, а також зустрічі уже на території Грузії, в Кутаїсі, на базі Кадетського військового ліцею.