З турботою про щасливе дитинство

Уже традиційно 1 червня в Хортицькій національній академії відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в цей день вихованці академії отримали солодкі подарунки: полуницю, черешню – від голови Запорізької обласної державної адміністрації, яку передала дітям заступник голови керівника апарату  Запорізької облдержадміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі повинне бути щасливе дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей повинна стати однією з найголовніших наших обов’язків.

Зінаїда Михайлівна побажала дітям міцного здоров’я і чудового літнього відпочинку, а також активної участі і перемоги у Міжнародному інтеграційному фестивалі життєтворчості «Шлях до успіху», який відбудеться 2 червня у Хортицькій національній академії. Вихованці гучними оплесками подякували гості за подарунки, щирі побажання й запросили Зінаїду Михайлівну до спільної фотосесії.