День Святого Валентина в Хортицькій національній академії

14 лютого, День Святого Валентина, в Хортицькій національній академії багато усмішок і щирих привітань. Адже саме в цей чудовий день всі закохані можуть у котрий раз нагадати своїм половинкам про щирість своїх почуттів у будь-якій формі: квіти, святкові листівки, вірші, пісні, танці – все це приймається з величезним задоволенням, покращує настрій.


У Хортицькій національній академії цей день відзначили конкурсом « Міс Академія 2017», в якому взяли участь найсміливіші, найкращі студентки різних курсів. Зіркове журі у складі викладачів та студентів на чолі з досвідченим головою Леощенком Дмитром Івановичем із задоволенням відповіло на питання –А судді хто?-і взялися об’єктивно і справедливо судити процес презентації найкреативніших панянок.

Конкурсантки порадували присутніх у залі чудовими співами, дивовижними танцями, палкими поезіями, а також влучними відповідями на питання тематичної вікторини про походження свята Валентина, його традиції і атрибутику.
А коли на конкурс прибули гості-Купідон і Валентинка, стало ще веселіше, бо вони залучили до участі у святі викладачів і студентів, які також продемонстрували свої творчі таланти в конкурсах та іграх .
У програмі свята були представлені концертні шоу-номери, захоплюючі конкурси і завдання від Купідона, і, звичайно ж, призи й подарунки! Лунала чарівна музика, цікавими були хореографічні постановки.

По закінченні свята компетентне журі оголосило результати конкурсу «Міс Академія 2017». Цю непросту місію взяли на себе голова журі Леощенко Дмитро Іванович та веселий Купідон. Жодна з учасниць конкурсу не залишилася без уваги журі, бо підкорила своєю граціозністю, зачаруванням, за що кожна отримала диплом і цінний подарунок.

  • У номінації «Міс Елегантність» перемогла Бондар Поліна, а також удостоїлася звання «Міс глядацьких симпатій».
  • У номінації «Міс Грація» перемогла Бойко Мілана.
  • У номінації «Міс Чарівність» перемогла Чумак Олександра.
  • Титул «Віце-міс Академії 2017» присвоєно Мироненко Маргариті.
  • А титул «Міс Академія 2017» отримала студентка 1 курсу графічного дизайну Ніц Дар’я. За давньою традицієї всі бажаючі були запрошені до святкової фотосесії.
Прокрутити вгору