День знань у Хортицькій національній академії: розвиватися і працювати по-новому

1 вересня в Хортицькій національній навчально – реабілітаційній академії відбулося свято-День знань, яке знову зібрало всю хортицьку родину разом в урочистій святковій залі. Після гомінких літніх канікул учні радо ступили на рідний поріг. Уже на шкільному подвір’ї лунали музика й співи, даруючи всім святковий настрій і атмосферу доброзичливості.

56-ий раз у цьому році рідний заклад відкрив свої двері тим, хто прагне до знань, бажає розвинути свої здібності й можливості, відкрити в собі нові таланти, стати успішним у житті.

Гостинно розчинилися двері закладу, зустрічаючи й вітаючи дорогих батьків і гостей, запрошуючи всіх до актової зали, де лунали знайомі з дитинства пісні про школу, першого вчителя, сестричку й братика, які вирушають перший раз у перший клас. Море вишиванок, яскравих віночків, статні юнаки в національному одязі-все це урочисто підносить наш незламний дух українства.

Бурхливими оплесками присутні зустріли першокласників, для яких сьогодні дзвоник пролунав уперше. Не менш урочистими, але трішечки сумними зайшли до зали випускники, для котрих срібна симфонія першого дзвоника сьогодні пролунала востаннє.

Під звуки Гімну до зали було внесено прапори України, Євросоюзу, Запорізької області, академії.

До урочистого вітального слова запрошено ректора Хортицької національної академії Нечипоренко Валентину Василівну, яка зі словами привітання звернулася до гостей, батьків, учнів, але більше уваги акцентувала на першокласниках та випускниках, порадивши їм сміливо рушати до обраної мети поруч зі своїми мудрими, турботливими вчителями й вихователями, бути конкурентоспроможними, продовжувати традиції академії, а вчителям початкової школи і першокласникам опанувати нові форми і методи навчання, які зроблять навчання для кожної дитини святом праці, творчості, натхнення й наблизять їх до європейських стандартів.

Випускників і першачків прийшов привітати заступник голови регіонального відділення Укрсиббанку Мозгін Євгеній Анатолійович. Він побажав учням здоров’я, натхнення й успішних результатів у навчанні, творчого потенціалу, незважаючи на  вади і проблеми. Почесний гість від імені Укрсиббанку подарував на добру згадку учням закладу новенький комп’ютер, а також вручив кожному першокласнику індивідуальні подарунки.

Свій перший іспит на креативність здавали на сцені й першокласники, душевно й лагідно вітаючи присутніх зі святом і розповідаючи при цьому про свої перші переживання на шляху до школи. Але їм дарма тривожитися, адже поруч така молода, проте освічена й турботлива, як матінка, Роднова Тетяна Миколаївна, їхня перша вчителька.

Протягом усього свята учні школи, зведений хор учнів та вчителів академії, вокальний ансамбль «Ровесники», «Домісолька», інструментальний ансамбль «Бугі Бой» вітали присутніх, всю рідну Україну зі святом Знань, даруючи їм душевні патріотичні пісні «Заспівай, родино!», «Це моя Україна», а також вітальні музичні композиції.

А наостанок дзвінко й весело пролунав перший шкільний дзвоник,  запрошуючи всіх до навчальних кабінетів на перший урок.

Право дати перший дзвоник було представлено учню 11-го класу Омельченку Богданові та учениці першого класу Івчик Єві.

Піснею «Академія» і словами подяки шановним гостям, учителям і рідній академії закінчили урочистий захід вокальний ансамбль «Ровесники» та студентський хор Хортицької національної академії.

Усі бажаючі були запрошені до святкової фотосесії.