Олімпійський урок

На виконання листа Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 20.05.2017 р. № 346 та листа Комітету з фізичного виховання та спорту від 13.09.2017 р. № 193, в межах проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у Хортицькій національній академії 14 вересня відбулася зустріч з чемпіонкою Європи, світу та Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики Ольгою Стражевою.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”300″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

На Олімпійському уроці були присутні близько 60 студентів. Пані Ольга розповіла студентам про історію та розвиток спортивної гімнастики, особистий спортивний досвід. Студенти із захопленням слухали Олімпійську чемпіонку, ставили запитання та чекатимуть на наступну зустріч.

Прокрутити вгору