Директора з відзнакою вітаємо!

Директора з відзнакою вітаємо!

Щастя, здоров’я щиро бажаємо.

За будні, сповнені роботи,

За повсякденні лагідні турботи.

За радість щиру пізнання,

За щирі посмішки й міцні знання!

Колектив загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Хортицької національної академії щиро вітає директора, лауреата щорічної Премії Верховної Ради, Казаннікову Олену Володимирівну з отриманням почесної нагороди.

Ваш натхнений труд та діяльність, спрямована на доступність та якість освіти, особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, формування національних і загальнолюдських цінностей, оновлення змісту і методичного забезпечення навчального процесу помічені і високо оцінені державою.

Щиросердно бажаємо нових здобутків, наснаги, енергії та невтомності в реалізації подальших цілей на благо підростаючого покоління та розвитку нашого освітнього закладу!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”343″ exclusions=”2445″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”170″ thumbnail_height=”170″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”4″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Прокрутити вгору