Перемога на фестивалі «Кінотріумф.ZP-2018»

17 травня відбулась святкова церемонія нагородження учасників Обласного кінофестивалю патріотичного спрямування «Кінотріумф.ZP-2018». Учні загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії відчули себе справжніми голлівудськими зірками та пройшли червоною доріжкою у кіноконцертний зал ім. Довженка.
Наша команда представила адаптовану версію художнього фільму «Форест Гамп» – короткометражний фільм «Орест Гамп». Наш фільм про справжнє: про дружбу, кохання, відносини батьків і дітей, про незламну силу духу, про цілеспрямованість, досягнення своєї мети та про те, що завжди ми повинні залишатись тими, якими ми є…
Після перегляду кінострічок журі обрало переможців у різних номінаціях, оголосило кращий фільм року. Приємною несподіванкою стала «особлива нагорода «бабочка» від судді фестивалю Владислава Степанова нашим акторам – Тимофєєву Даніілу та Янчеву Сергію за кращі чоловічі ролі.
Наш фільм «Орест Гамп» відзначили «Оскаром» та грамотою у номінації «Краща режисерська робота». А найсуттєвіше, що наш фільм визнали кращим фільмом серед усіх та нагородили «Кубком переможця – 2018».
Вітаємо команду. Бажаємо творчої наснаги та майбутніх перемог!