Дивовижна мандрівка випускників дошкільної групи до чудової країни Знань

У вихованців дошкільної групи, що в Хортицькій національній академії, майже доросле свято-випускний.  Але малеча зовсім не розгубилася, бо ще є час бути сьогодні у дружньому товариському колі, а вже завтра – разом у першому класі у школі. У діточок оченята світяться від щастя, бо вони такі нарядні, оригінальні, і всім їм дуже хочеться співати, танцювати, веселитися й пустувати, тому, як подарунок для всіх присутніх, лунає бадьора пісенька, в якій наші милі вихованці запевняють дорослих «До школи все готово».

І це не просто так, адже на наших випускників вже давно чекає цікава мандрівка до дивовижної країни Знань.  Вони, затамувавши подих, з цікавістю в очах, потрапляють на перші уроки своїх улюблених учителів з англійської мови, математики, хореографії, музики. Вчителі – просто чарівниці – з ними приклади рахували, іноземні мови вивчали, музику любити вчили й танки різні танцювали.

Країна Знань виявилася досить привітною і лагідною, запросила  дорогих гостей до цікавих ігор, які допоможуть їм подолати всі перепони і дістатися заповітної мрії. А заповітна мрія-це улюблена професія, і кожному вихованцю захотілося хоча б трішечки зазирнути у своє прекрасне майбутнє.

І ось вже перед нами – вчителі, вихователі, бізнесмени, адвокати, музиканти і стилісти, лікарі, архітектори і навіть автомобілісти.

Випускники щиро подякували своїм вихователям за чудові дні дорослішання, за турботу, за веселі пісні й чарівні казки, і повсякденну материнську добру ласку.