ДОПОМОЖЕМО НАШІЙ АКАДЕМІЇ

Волонтер – це людина всіх віків і професій з різних сфер суспільства, яка віддає частину своїх сил, часу, знань на благо інших людей і людства в цілому. Сьогодні активно діють тисячі волонтерів та волонтерських організацій, що зосередили свою увагу на подоланні труднощів. Це люди, які демонструють прагнення, готовність і здатність допомагати.
У нашому закладі є чарівна жінка з відкритим серцем та доброю душею – це наша Оксана Володимирівна.
💭 «Вирішила стати волонтером, бо хочу, щоб діти скоріше повернулись до школи. Вважаю своїм обов’язком допомогти відновити те, що створювалось, будувалось роками і зазнало жахливих руйнувань. За час повномасштабного вторгнення багато закладів освіти пошкоджено або зруйновано, і наш заклад у тому числі.
💭 Біда прийшла в академію 3 та 11 жовтня 2022 року. Внаслідок влучення ракет С-300 будівлю унікального закладу освіти було пошкоджено майже на 80%, уціліла лише «коробка». З сумом дивлюсь на заклад і дуже вірю, що ми разом спільними зусиллями зможемо відновити нашу академію.
💭 Саме це змотивувало мене стати волонтером. Це мій другий дім, моя територія натхнення та сили. Я пам‘ятаю, як нам було добре на роботі: дитячій гомін, галас, сміх, свята, розваги… Мрію, щоб ми разом зустріли новий навчальний рік у стінах «нової» відбудованої академії.
💭 Моя мета – зробити все можливе, щоб допомогти нашим дітям та педагогам знову повернутись до нашого закладу.
⠀Щоб підтримати нашу Хортицьку родину, можна поповнити банку за посиланням http://surl.li/gdkcb або за qr кодом.
⠀Лише разом ми подолаємо усі перепони на шляху до відновлення нашої академії».
Разом до перемоги!!!