Франція-країна моди і кохання: запрошення до балу

1 грудня в Хортицькій національній академії відбувся святковий захід, осінній бал «Франція-країна моди і кохання», на який було запрошено шановних гостей, учителів, вихователів, працівників закладу. Завдяки умілим рукам і бурній фантазії вихованців, працівників санаторної школи-інтернату зала академії миттєво перетворилася на казкову вітальню, де перший свій бал відкрила королева Франції, запросивши до себе в гості не менш сановитих  королев і принцес із різних країн.

Її Величність поділилася секретом із присутніми, оголосивши, що на цьому казковому балу королеви і  принцеси будуть змагатися у знанні етикету, умінні танцювати, співати, тобто якнайкраще презентувати себе. І корона переможниці дістанеться кращій із кращих.

У пишних шатах, яскравих і неповторних, заморські гості велично увійшли в залу, граціозно презентувавши свою оригінальність, креативність  перед всемогутнім і компетентним, проте досить справедливим журі на чолі з ректором академії Нечипоренко Валентиною Василівною. А перед членами журі була поставлена досить нелегка задача: вибрати єдину королеву серед 10-ти таких достойних і неповторних красунь. Проте на балу у фаворі була не лише краса, а й високий рівень інтелекту сукупно з креативністю, адже кожна з красунь отримала у себе вдома чудову освіту і мала змогу пишатися цим.

Поки королеви і принцеси готувалися до презентації, всі присутні мали змогу віртуально потрапити до Парижу, прогулятися його проспектами, де граційні вуличні міми захопили їх своїм пластичним танком-пантомімою.  У виконанні Софії Баранчик прозвучала пісня-елегія з фільму «Шербурські парасольки» про історію сумного кохання і розлуки, яка дозволяє бачити чарівність і магію цього почуття. А неповторна Коко Шанель надихнула на модний показ маленької чорної сукні, що повинна бути у кожної особи, яка себе поважає. Моделі досить влучно показали можливі варіанти суконь на різні смаки для найвибагливіших модниць.

Першим випробуванням для королев і принцес на грацію і пластику стала демонстрація уміння танцювати вальс, потім кожна з них презентувала залі й журі свою майстерність у співах, танцях, грі на музичних інструментах. Всі чарівні  претендентки отримували натхненну, гарячу підтримку з боку уболівальників, оскільки подарували присутнім море харизматичності, яскравості і самобутності свого таланту. Кожна з них була наскільки унікальна, оригінальна і вирізнялася високою майстерністю виконання, що вельмишановне журі попросило додаткового часу для винесення мудрого рішення щодо визначення Королеви балу. І в цей момент чарівні звуки ніжного вальсу покликали до танцю майже всіх присутніх у залі; граційно, невимушено кружляли елегантні пари-кавалери у чорних фраках, а їхні супутниці у розкішних бальних сукнях. Все це нагадувало вибагливу, чаруючу, неповторну Віденську оперу.

Настав урочистий момент істини, голова журі Нечипоренко Валентина Василівна разом зі своїми помічниками вручила всім учасницям грамоти, враховуючи міс-номінацію кожної, а також яскраві святкові подарунки. Королевою балу була визнана королева Японії, а віце-міс одностайно визнали королеву Італії. Не залишилася без подарунка і ведуча балу королева Франції, яка в цій якості дебютувала вперше, але досить впевнено і професійно.

Прокрутити вгору