ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

29 березня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 н.р. у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка».

Для участі у ІІ турі Конкурсу галузева конкурсна комісія відібрала 15 кращих конкурсних робіт українських студентів з 14 провідних вищих навчальних закладів України, де досліджуються питання спеціальної освіти та соціальної роботи. До числа фіналістів увійшла й студентка факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи Хортицької національної академії Гаджилова Ганна (4 курс, напрям підготовки «Корекційна освіта»), яка гідно представила наш заклад на підсумковій конференції з науковою роботою «Система нейропсихологічної роботи з активації міжпівкульної взаємодії у молодших школярів із розладами аутистичного спектра», яку написала під керівництвом Н.А. Лопатинської.
Згідно з рішенням конкурсної комісії Гаджилова Ганна Федорівна посіла ІІ місце та нагороджена дипломом ІІ ступеня та подарунками.
Адміністрація Хортицької національної академії пишається успіхами студентів у науковій роботі в галузі спеціальної педагогіки. Бажаємо студентам подальших наукових успіхів!

Прокрутити вгору