Інтелектуальне шоу «Я люблю Україну»

22 січня в Хортицькій національній навчально – реабілітаційній академії відбулося свято «Я люблю Україну», приурочене до Дня Соборності України. Урочистий захід відкрили учні загальноосвітньої санаторної школи Калашник Ярослава та Маловічко Євгенія  патріотичною піснею «Україно, нене!»

Інтелектуальне шоу «Я люблю Україну», запропоноване вихованцям школи, довело, що наші учні-це справжні патріоти, які добре знають свою вишневу Україну і «мову її солов’їну». На сцену були запрошені учасники конкурсу, які сміливо змагалися за звання переможця: команда Жовтих і їхній капітан Бровенко Світлана, а також команда Синіх на чолі з капітаном Губіним Віталієм. Зала привітала конкурентів жвавими оплесками.

Вельмишановне журі присягнулося судити чесно і безпристрасно, зважаючи лише на глибину, чіткість і точність відповідей вихованців на поставлені  запитання. Інтелектуальне шоу складалося з декількох раундів, які містили в собі певну кількість запитань, кожне з яких мало свою тематичну спрямованість: пісні-щедрівки, музичні інструменти, народні свята, вечорниці тощо. Конкурсанти вправлялися в мовних перекладах, фольклорі, і деякі з них були гідні звання «юний філолог».

У процесі гри члени журі були вражені тим, наскільки наші вихованці знають, люблять, шанують рідну мову і українську пісню. Під час музичної паузи вихованці емоційно і професійно виконали пісню «Батьківська мова», яка полонила присутніх ніжним ставленням українського народу до мови, до малої батьківщини.

Досить цікавим був раунд під назвою «Чорний ящик», який активізував пізнавальні здібності обох команд і викликав пожвавлення у залі. Не менш цікавим виявилося завдання «Відгадай мелодію», що дало можливість на радість командам заробити додаткові 2 бали. Учні не лише відгадували мелодію, але й самі бралися до виконання знайомих  пісень.

Та ось настав хвилюючий момент істини. На думку суворого і досить об’єктивного журі, більш впевненою у своїх знаннях і відповідях виявилася команда Синіх, що і дало їй змогу стати переможцем.

Кожна така подія у закладі для наших вихованців – це урок життя, людяності, любові до Батьківщини,це чудова мить, яку бажано зупинити, і для цього існує святкова фотосесія.